Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sektöründe 30 seneyi geride bırakmış olan firmamızda alt yapısı ve tecrübesi olarak en ilgili alanı baskı olduğu için ağırlıklı genelde transfer baskı kullanmaktayız. Bu konuda da iddaalı ve çok tavsiye edilen bir firmayız.

Transfer baskı, gerek maliyet, sağlamlık ve kullanılabilirlik olarak tekstil ürünlerinde çok fazla kullanılmaktadır. Basılacak olan ürünlerin renk sayısı en fazla üç renk olan ürünlere kadar kullanılmaktadır. Kriterleri ; doğru sıcaklık, doğru basınç, doğru sürede basıldığı sürece kasti bir uygulama yapılmadığı sürece asla bir deformasyon söz konusu değildir.

Ürünleri ters çevirerek yıkanmalı, ürünler tersten ütülenmeli, Ağartıcı kullanılmamalı, 30 derece üzerinde yıkanmamalı ve makinada kısa programlar tercih edilmelidir. Böylece hem kumaş, hemde baskı olarak daha uzun süreli ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Baskının Fiyatlandırılması kriterlerini baskının renk sayısı, baskının boyutu ve baskı alanları gibi kriterleri doğrulu orantılı olarak fiyatlandırılmaktadır. Görsel bir üzerinden fiyatlandırma en sağlıklısı olacaktır.

Nakış Uygulaması, ürünlere görsellikte ayrı kalite olarak, sağlamlık olarak ve şık görüntüsü itibari ile tercih sebebidir. Nakışta kullanılan yüksek kalite polyesterli iplik kullanıldığı için gerek kullanım alanı, kullanıcının yıkama talimatına aykırı hareketlerinde bile bozulmaların önüne geçmektedir.
Görüntü itibari ilede ayrı bir hava katmaktadır.

Nakış Fiyatlandırması, uygulanacak olan nakışın büyüklüğüne, nakış yoğunluğuna ve nakış uygulama alanlarına göre fiyatlandırılmaktadır.

Transfer Baskı – Pamuklu ve Polyester polo yaka ve penye tshirt gibi ürünlerde en fazla üç renge kadar uygulanabilen,  geçişli renkler, tramlı ve gölgeli uygulamalara uygun değildir. Genelde bir ve iki renklerde kullanılmaktadır.
Yıkamaya uygun, Kolay bozulmayan,  maliyet olarak uygun ve en hızlı uygulanabilen bir sistemdir.

Dijital Baskı ( DTF – Direct to Garment) olarak bilinen sistemde, dijital makine ile pvc transfer malzemesine basılıp, tshirte aktarılan bir sistemdir. Ekranda görünen renkler tshirt üzerine eksiksiz ve tüm görünürlüğü ile uygulama imkanı veren bir sistemdir. Yıkamaya dayanıklı, sağlık için kullanıma uygundur. Görünüm itibari
ile çok daha iyi görsel imkan sağlamaktadır. Tek dezavantajı transfer baskıya göre maliyetli olmasıdır.

Flex Baskı, tekstil folyosu olarak bilinen malzemenin, lazer kesimi ile istediğiniz şekile kesilip, etrafının temizlenmesi ve tişörte sıcak aktarılması ile yapılan bir sistemdir. Ürün transfer baskıya nazaran daha canlı renklere sahip,
kullanıcı hatası veya olası uzun süreli kullanımlara daha uygunamamaktadır. Transfer baskıda kumaşa aktarımda,
kumaşın emdiği boya yoğunluğunu azaltabileceği alanlarda kullanılmaktadır. Transfer baskıdan daha uzun bir kullanım süresine sahiptir. Tek dezavantajı diğer sistemlere göre maliyetli olmasıdır.

Süblimasyon Baskı, Yanlızca %100 Polyester ürünlerde tam net sonuç verebilen, canlı renklere sahip, herhangi bir sınırlandırması bulunmayan, uygun fiyatlı bir baskı türüdür. Promosyon için, acil organizasyon vb gibi durumlarda sadece beyaz zeminli olan Tshirtlerde kullanılmaktadır. Maliyet bakımından uygun, yıkamada kesinlikle bir problem yaşatmayan bir sistemdir. Tek dezavantajı yanlızca beyaz zeminlerde kullanılmasıdır.
 

Tişört Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tişört Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Tişotti.com perakende ve toptan olarak satış yapan bir mağazadır ve ürünlerimizin sergilendiği işbirliği yaptığımız ‘fiziki’ satış noktamız bulunmaktadır. Partnerimiz perakende satış mağazalarımızın bir kısmını satış noktamız sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Toptan imalat yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek siparişlerini rahatlıkla verebilirler.

Tabii ki, ürünlerimizi toptan satın almanız ya da toplu sipariş vermeniz, adetle orantılı indirimler almanız mümkündür. Ayrıca ekonomik, ucuz promosyon t-shirt, kapşonlu, şapka vb. ürünleri sipariş etmeniz ya da Tişotti kalitesinde, tamamen size özel bir ürün tasarımı / imalatı talep etmeniz mümkündür. Bu tarz çalışmalar için lütfen iletişim kısmından bize ulaşarak ihtiyacınızı belirtiniz ; iletişim

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
Ne aramıştınız?
Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve "enter" tuşuna basın.